Oferta współpracy 

Strategia marki CeramX zakłada specjalizację w dziedzinie produkcji profesjonalnych narzędzi diamentowych do obróbki ceramiki i materiałów podobnych.
Skoncentrowanie na szczegółowo określonym segmencie rynku diamentowego pozwala nam dostarczać Państwu produkt najwyższej jakości.
Świadomi zalet wynikających z pracy narzędziami CeramX wychodzimy do Państwa z ofertą współpracy, polegającą na możliwości dystrybucji i sprzedaży naszych produktów.
Zacznij już dziś współpracę z liderem na rynku produktów diamentowych.

 • Gwarancja jakości
  Już na etapie produkcji, poddajemy szczegółowej selekcji materiały, z których tworzymy nasze narzędzia diamentowe. Wybór komponentów najwyższej jakości, przekłada się na konkurencyjność, gwarantując przy tym odpowiednią wytrzymałość i zadowolenie klientów.
 • Magazyn oraz terminowość dostaw
  Dysponujemy własną przestrzenią magazynową w Warszawie, pozwala to na skrócenie czasu realizacji zamówienia, nawet przy dużym nasileniu sprzedaży. Logistykę powierzamy najlepszym firmom kurierskim, dzięki temu nasze towary docierają do klienta, w każdą części Polski w ciągu 48h. Składa się to na nowoczesną oraz w pełni dostosowaną do warunków rynkowych strukturę sprzedaży.
 • Asortyment CeramX
  W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości narzędzia diamentowe do obrabiania ceramiki i gresu. Oferujemy Państwu m.in.:
  – Wiertła Koronowe CeramX ( Zastosowanie: ceramika, gres. Typ Maszyn: szlifierki kątowe, wkrętarki, wiertarki),
  – Tarcze Diamentowe CeramX (Zastosowanie: ceramiki, gres. Typ Maszyn: szlifierki kątowe, przecinarki stołowe),
  – CeramX Multi (Zastosowanie: precyzyjne szlifowanie płytek ceramicznych/gresowych. Typ maszyn: szlifierki kątowe, przecinarki stołowe),
  – CeramX Frez P (Zastosowanie: szlifierki kątowe. Zastosowanie: frezowanie płytek ceramicznych/gresowych).
 • Wykwalifikowana kadra i fachowa obsługa
  W naszej firmie kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie standardy obsługi klienta, gdyż wiemy, jak ważna jest zgodna współpraca, pozwalająca na utrzymanie trwałych relacji. Nasi pracownicy to specjaliści w dziedzinie techniki diamentowej, doskonale znający ofertę produktową firmy CeramX. Działają w ściśle określonych regionach, przez co dobrze znają i odpowiadają na potrzeby rynku. Jednym z podstawowych wyznaczników prawidłowego funkcjonowania naszej firmy jest budowanie relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy dystrybutorów oraz hurtownie, których głównym i docelowym jest szeroko rozumiany rynek usług budowlanych, związanych z koniecznością obróbki gresu oraz wyrobów ceramicznych.

Kontakt:

Michał Sikora
Przedstawiciel CeramX,
tel.: 501-615-245
biuro@ceramx.pl

Telefon

501-615-245